Balo Prenses Giydir

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 0.4.70
  • Dil İngilizce
  • Firma Virtual Host S.R.L
Bu mükemmel oyun hem çocukların hem de büyüklerin ilgisini çekmeyi başaracak niteliklere sahip.

Minik kız çocuklarının severek oynayacağı bu oyunda birbirinden farklı kıyafetler, takılar ve aksesuarlar bulunmaktadır. Çocukların kendini çok rahat hissedeceği bu oyun onların kendi zevk ve tarzlarını yansıtmalarını da sağlayacak. Harika özelliklere sahip olan bu muhteşem oyun çocukların eğlenceli zaman geçirmesini de sağlayacak. Bu mükemmel oyun harika özellikleri ile herkesi büyüleyecek.

Bu oyun tamamen çocuklar için üretilmiştir. Ve bu oyunun en önemli özelliği de çocukların sosyal ve ruhsal durumunu pozitif hale getirmektir. Günümüzde bulunan pek çok vahşet içerikli oyunun aksine bu oyun tamamen günlük yaşamdan alıntı yapılarak sevimli hale getirilmiş bir bebek oyunudur. Özellikle küçük yaş çocuklarının asla oynamaması gereken silahlı, savaşlı oyunların tersine bu oyun tam da onların oynaması ve eğlenmesi için üretilmiştir. Çocukların özellikle gelişim alanları ve ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanan bu oyun onların çok verimli zaman geçirmesini sağlayacak. 

Çocukların hem sosyal hem duygusal hem de dil alanınındaki gelişimine destek olmayı amaçlayan bu eğitici oyun sayesinde artık zaman çok daha eğlenceli geçecek. Çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini istiyorsanız siz de bu oyuna sahip olmalısınız. Hemen indirin ve deneyin. 

Daha Fazla Göster
Balo Prenses Giydir indir